Jakub Hemala

profesionální fotograf

fotografie s duší | citlivý kreativní přístup | technická kvalita

svatební fotografie

 

FOTOhemala = profesionální svatební fotografie | předsvatební foto | ateliérové foto | mobilní ateliér na svatbě (fotokoutek) |  svatební fotokniha a další.

 

razantní NE rutině

 

umělecké fotografie a individuální přístup

 

komunikace a citlivý přístup

 

pečlivě zpracované fotografie

 

práci odevzdávám do tří týdnů od svatby

 

snažím se dát fotografii duši

 

fotografování mě baví a Vás bude bavit také

Fotografování Vašeho svatebního dne je výborná příležitost pro kreativní přístup. Přímo se nabízí skloubení reportážní a inscenované fotografie, je dostatečný prostor pro vytvoření poutavého a zajímavého příběhu, který oceníte nejen Vy, ale také Vaše rodina a přátelé.

 

Z bohatých zkušeností vím, že čím větší část tohoto velkého dne mohu fotografovat, tím silnější je zachycený příběh na fotografiích a zážitek z jeho sledování. Záběry pouze ze svatebního obřadu, ačkoliv na vysoké úrovni, se nemohou vyrovnat foto-příběhu z celého dne. Proto doporučuji objednávat práci fotografa na většinu dne, nebo celý svatební den. Vzniká tak na fotografiích úplný příběh, plný zajímavých okamžiků, detailů a postřehů, který svou hodnotou mnohokrát převýší vynaložené finanční náklady.

 

Při focení Vašich svatebních portrétů tvořím nejen žánrové snímky, snažím se zachytit Vaši osobnost, koníčky, záliby a vytvořit jak klasické romantické fotografie, tak netradiční či humorné záběry.

 

Fotografování se nemusíte bát – nemáte rádi “pózování”, inscenaci, připadáte si divně? Nevadí. Zajdeme si “na procházku” a uvidíte, že vznikne spousta přirozených, atraktivních snímků a ke konci už Vám ani nepřijde, že pózujete jak modelka. Jak jsem zjistil, většina klientů si sice platí fotografa, ovšem nerada se fotí – i s tímto si díky mým zkušenostem snadno poradíme.